top of page

Balet dla dzieci – Kraków – rozwój poprzez zabawę i taniec

W Studiu Motyl uczymy tańca na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli dziecko chce wyruszyć w taneczną podróż, zapraszamy do jednej z grup początkujących. Zwykle uruchamiają się one po zebraniu wymaganej liczby ochotników, ale czasami zdarza się, że jest wolne miejsce, więc wystarczy zapytać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby znajomy tancerz dołączył do bardziej doświadczonych grup, jeśli ma już za sobą debiut na parkiecie.

 

Balet dla dzieci – Kraków prowadzony jest przez doświadczonych nauczycieli. W razie potrzeby na pierwszych zajęciach doradzą oni, która grupa i poziom zaawansowania najlepiej zmotywują dziecko i pozwolą mu się rozwijać.

 

Zajęcia baletowe i ruchowe prowadzone są kilka razy w tygodniu. Balet dla dzieci to doskonała okazja do nauki pracy w grupie oraz oswajanie się z rówieśnikami. Jeśli dziecko potrzebuje dodatkowych lekcji, można je u nas wykupić niezależnie od tego, na jakim poziomie uczy się tańca.

 

 

 

W naszej szkole prowadzony jest obecnie nabór na zajęcia z baletu dla najmłodszych. Prawie wszystkie dziewczyny chcą być baletnicami. Najprawdopodobniej Twoja córka wielokrotnie bawiła się i udawała występ na dużej scenie. Co by było, gdybyś mógł spełnić jej życzenie, zapisując ją na balet dla najmłodszych? Być może po kilku lekcjach okaże się, że Twoje dziecko naprawdę ma talent, a za kilka lat będziesz mógł oglądać je na widowni i zachwycać się jego dopracowanym i zapierającym dech w piersiach pokazem? Szkoda byłoby zmarnować taką szansę….

 

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasze zajęcia?

  • balet poprawia koordynację ruchową,

  • zapobiega wadom postawy,

  • wzmacnia różne partie ciała,

  • poprawia elastyczność i gibkość,

  • wpływa na rozwój psychoruchowy.

Oczywiście, korzyści płynących z baletu dla najmłodszych jest o wiele więcej. Wystarczy zapisać dziecko do naszej szkoły, aby się o tym przekonać. Niezależnie od tego czy Twoja pociecha dopiero zaczyna przygodę z tańcem, czy swoje pierwsze kroki na parkiecie ma już za sobą, z przyjemnością powitamy ją w naszych skromnych progach.

Zajęcia z baletu dla dzieci w szkole Motyl prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy praktykę zawodową zdobywali przez wiele lat. Nie tylko potrafią nauczyć dziecko tańczyć z gracją, ale także wykazują się empatią i zrozumieniem. Dzięki temu uczęszczające do naszej szkoły maluchy nie muszą czuć się zestresowane ani nie odczuwają presji. Uczą się w swoim własnym tempie. Zajęcia z baletu dostosowywane są nie tylko do grupy wiekowej, ale także umiejętności i predyspozycji uczestników.

Taniec klasyczny dla dzieci, jakim jest balet to doskonała okazja do poprawy swojej samooceny, wyrobienia w sobie poczucia własnej wartości i możliwość nauki pracy w zespole. Nasze zajęcia odbywają się pod okiem wykształconych i wykwalifikowanych nauczycieli, którym zależy przede wszystkim na tym, aby dziecko czuło się swobodnie i nie odczuwało presji grupy. U nas każdy uczy się w swoim tempie. Jeśli chcesz zobaczyć czy Twojemu dziecku spodoba się taka forma spędzania wolnego czasu, możesz przyprowadzić je na próbne zajęcia z tańca klasycznego dla dzieci.

Balet dla najmłodszych

Zajęcia z baletu

Taniec klasyczny dla dzieci

bottom of page