top of page

Zajęcia taneczne z baletu dla każdego – Kraków – zapisy trwają

Zajęcia taneczne z baletu dla małych dzieci pomagają im zakochać się w tańcu i uczą koordynacji ruchowej i poczucia rytmu. Rozwijają wrażliwość estetyczną dzieci, poczucie piękna, a co najważniejsze zaszczepiają w nich nawyk prawidłowej postawy i zgrabnego ruchu. Najmłodsi uczniowie mogą uczestniczyć w lekcjach z elementami baletu u naszych znakomitych nauczycieli.

 

Na naszych zajęciach tanecznych dzieci poznają podstawy tańca i baletu poprzez ruch i zabawy. Tak pracujemy z najmłodszymi. Tworząc krótkie etiudy taneczne i choreografie, łączymy wyuczone elementy tańca i baletu.

 

Społeczne aspekty naszej pracy z dziećmi to:

  • nauka pracy w zespole,

  • nauka tolerancji,

  • nauka akceptacji siebie i rówieśników,

  • nauka dyscypliny.

 

Zachęcamy do zapisywania swoich pociech na zajęcia taneczne w studiu Motyl w Krakowie.

 

 

 

 

Prawie wszystkie formy taneczne mają swoje korzenie w balecie i tańcu klasycznym. Wymagają gracji, dobrej kondycji fizycznej i doskonałej techniki. Zajęcia z tańca klasycznego prowadzone są u nas zgodnie ze standardowym formatem nauczania. Można zacząć w każdym wieku, dlatego do oferty dodaliśmy balet dla najmłodszych.

Dla czystej radości i pasji tańca wielu uczniów uczęszcza regularnie na nasze zajęcia. Balet doda Twoim ruchom większej świadomości ciała i gracji. Uczymy tańca osoby poszukujące i zaawansowane.

 

Podaruj sobie radość tańca!

Zajęcia z tańca klasycznego

bottom of page